Nr katalogowy: 355

Jerzy DUDA-GRACZ (1941 - 2004)

Nr katalogowy: 355

Brzegi - wieczór, 1997

olej, płyta, 34 x 27 cm; sygn. l. d.: DG ?? 2083 / 97;