Nr katalogowy: 329

Eugeniusz GERLACH (ur. 1941)

Nr katalogowy: 329

Kompozycja - fiolet i zieleń, 2008

olej, płótno, 116 x 81 cm; sygn. l. d.: EGerlach 08