Nr katalogowy: 301

Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)

Nr katalogowy: 301

Według "Ogrodu ziemskich rozkoszy" Bosch

olej, płótno, 157 x 136 cm; sygn. dat. i opisany u dołu oraz na odwrocie