Nr katalogowy: 1503

Pierre CHENET XX/XXI w.

Nr katalogowy: 1503

Byk

brąz, 28 x 42 x 15 cm;
sygn. na spodzie: P. CHENET (w prostokącie) oraz korona (w kole).
estymacja: 2 200 - 2 600 zł