Nr katalogowy: 1419

Ewa PODLEŚ (XX w.)

Nr katalogowy: 1419

Ptasiek, 2000

olej, płótno; 80 x 65 cm;
napis l. d.: Ptasiek 2000;
estymacja: 900 - 1 200 zł