Nr katalogowy: 414

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

Nr katalogowy: 414

Widok z pracowni - Jesień, lata 90. XX w.

olej, płótno; 90,5 x 100 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach;
estymacja: 2 800 - 34 000 zł