Nr katalogowy: 1315

Roman BANASZEWSKI (ur. 1932)

Nr katalogowy: 1315

Dziewczyna

litografia, papier; 65 x 47 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opisana u dołu l. d.: "Dziewczyna" lito (ołówkiem),
estymacja: 700 - 1 000 zł