Nr katalogowy: 1307

Lucjan MIANOWSKI (1933-2009)

Nr katalogowy: 1307

Don Kichot

litografia (?), papier; 65 x 47,5 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opisana u dołu
estymacja: 1 400 - 1 800 zł