Nr katalogowy: 1303

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

Nr katalogowy: 1303

Kobieta na schodach, 1966

litografia, papier; 36 x 24 cm (wymiar kompozycji), 48,5 x 35,5 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opisana u dołu l. d.: Epreuve d'artiste (ołówkiem), p. d.: L
estymacja: 1 500 - 1 900 zł