Nr katalogowy: 1139

L. DORIES, XIX/XX W.

Nr katalogowy: 1139

Spacer w parku

olej, płótno; 47,5 x 69 cm;
sygn. p. d.: L. Dories
estymacja: 2 700 - 3 600 zł