Nr katalogowy: 1124

Christo MENDOLY-STEFANOFF (1898-1966)

Nr katalogowy: 1124

Chałupa góralska

olej, płótno naklejone na tekturę; 30 x 40 cm;
sygn. p. d.: G. Mendoly.
estymacja: 2 700 - 3 600 zł