Nr katalogowy: 1118

Malarz nieokreślony, XIX/XX w.

Nr katalogowy: 1118

W izbie

olej, tektura; 34,5 x 45 cm;
sygn. i opisany p. d.: AS (?) lub AG (?). 05 - słabo czytelna.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł