Nr katalogowy: 1115

Alfred STEINACKER [A. DERFLA] (1838-1914)

Nr katalogowy: 1115

Węgierski zaprzęg

olej, deska; 18,5 x 31,5 cm;
sygn. l. d.: A. Derfla;
estymacja: 2 200 - 3 000 zł