Nr katalogowy: 1108

Jules VERNIER (1862-1937)

Nr katalogowy: 1108

Rybacy

olej, płótno; 47 x 68 cm;
p. d.: J. Vernier;
estymacja: 2 700 - 3 600 zł
Cena oferowana 2 400 zł