Nr katalogowy: 1106

Franciszek TUREK (1882-1947)

Nr katalogowy: 1106

Martwa natura, 1919

akwarela, papier; 47 x 67,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opisany. l. g.: Fr. Turek / 6 11 19.
estymacja: 3 600 - 4 800 zł