Nr katalogowy: 1001

Feliks JABŁCZYŃSKI (1865-1928)

Nr katalogowy: 1001

Widok na kościół św. Anny od strony Mariensztatu, 1916

litografia, papier; 72,5 x 54,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. l. d.: FJabłczyński (ołówkiem)
estymacja: 1 100 - 1 400 zł