Nr katalogowy: 901

Nr katalogowy: 901

Bufet w stylu art deco

wieloelementowy, fornirowany orzechem;
117,8 x 201,4 x 63 cm; 20./30. XX w., Polska.
estymacja: 3 000 - 3 800 zł