Nr katalogowy: 1844

Nr katalogowy: 1844

Zegar kominkowy z alegorią nauczania

cynkal złocony, malowany, czarny marblit, mosiądz;
wys. 51 cm, szer. 39 cm, głęb. 16 cm.
Francja, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 3 200 - 4 200 zł