Nr katalogowy: 836

Nr katalogowy: 836

4 Ikony - Czterej Ewangeliści z Carskich Wrót

olej na płótnie, deska, złocenie; średnica 43 cm, głęb. 4 cm.
Rosja, 2 poł. XIX w.
estymacja: 17 000 - 23 000 zł