Nr katalogowy: 831

Firma brązownicza L. ARNOLD

Nr katalogowy: 831

Garnitur gabinetowy na biurko: lampa elektryczna, kałamarz, suszka, statyw na pióra, nóż do papieru (dobierany)

brąz patynowany, złocony; plater; szkło prasowane;
Warszawa, lata 20-30. XX w.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł