Nr katalogowy: 822

Firma PIERRE BALMAIN

Nr katalogowy: 822

Zegarek naręczny, damski, elektroniczny, z bransoletą, w firmowym etui

stal szlachetna, złocona, szkło; średnica koperty 2,8 cm,
dł. całk. z bransoletą 20 cm. Szwajcaria - Francja; k. XX w.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł