Nr katalogowy: 717

Peter WANDBLADT (czynny w Petersburgu od 1860)

Nr katalogowy: 717

Portmonetka

srebro złocone próby 84 cechowane; waga 128 g.
Petersburg, lata 60.-70.XIX w.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł