Nr katalogowy: 1608

Wincenty Potacki (1904-2001)

Nr katalogowy: 1608

Plakieta porcelanowa: popiersie kobiety z zawiązanymi oczami

porcelana biała, odlew; 28,5 x 20,5 cm, nie sygnowana
Prac autorska Wincentego Potackiego, kon. XX w.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł