Nr katalogowy: 1452

Stanisław WAŁACH (1919-1983)

Nr katalogowy: 1452

Kierowca, 1975

olej, płótno, 96 × 60 cm;
na blejtramie dopisek: Stanisław Walach Kierowca 75 oraz naklejka wystawowa CBWA oddział w Krakowie
estymacja: 2 500 - 3 500 zł