Nr katalogowy: 1446

Witold PAŁKA (1928-2013)

Nr katalogowy: 1446

W kawiarni, 2009

olej, płótno; 80 x 100 cm;
sygn. i dat. p. g.: Pałka W. / 2009.
estymacja: 15 000 - 20 000 zł
Cena oferowana 13 000 zł