Nr katalogowy: 1438

Krystyna LIBERSKA (1926-2010)

Nr katalogowy: 1438

Pierrot, 1991

olej, płyta; 32 x 22,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: LK 91;
estymacja: 1 400 - 1 600 zł