Nr katalogowy: 1436

Kazimierz KĘDZIA (ur. 1922)

Nr katalogowy: 1436

Gasnące słońce, 2003

olej, pastel, płótno; 92 x 72 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "GASNĄCE SŁOŃCE"
estymacja: 2 500 - 3 000 zł