Nr katalogowy: 418

Jacek YERKA (ur. 1952)

Nr katalogowy: 418

Trzy pory roku II, 2001

olej, płótno; 101 x 120 cm;
sygn. i dat. p. d.: Yerka 01;
estymacja: 5 500 - 65 000 zł
Cena oferowana 42 000 zł