Nr katalogowy: 1313

Andrzej KALINA (ur. 1952)

Nr katalogowy: 1313

Kurtyzana, z cyklu: Ślad 884, 1985

litografia barwna, fizelina; 70 x 95 cm (wymiar arkusza);
sygn. dat. i opisany u dołu l. d.:
estymacja: 900 - 1 200 zł