Nr katalogowy: 1305

Jerzy HANDERMANDER (1935-2013)

Nr katalogowy: 1305

Parowozownia

akwaforta, papier; 30 x 49 cm (wymiar kompozycji);
sygn., dat. i opisana u dołu ołówkiem l. d.: akwaforta "Parowozownia", śr. d.: 8/20, p. d.: Jerzy Handermand
estymacja: 900 - 1 200 zł