Nr katalogowy: 1148

Antoni ŻABSKI (1909-?)

Nr katalogowy: 1148

Kobieta z kotem

olej, płótno; 110 x 95 cm;
sygn. śr. d.: ażabski.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł