Nr katalogowy: 1140

Antoni MOTŁOCH (1919-?)

Nr katalogowy: 1140

Martwa natura

olej, tektura; 34 x 46 cm;
sygn. l. d.: A. Motłoch.
estymacja: 3 000 - 3 800 zł