Nr katalogowy: 1138

Kasper POCHWALSKI (1899-1971)

Nr katalogowy: 1138

Motyw miejski, 1947

olej, płótno; 57 x 41 cm;
sygn. i dat. l. d.: 1947 / Kasper Pochwalski.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł