Nr katalogowy: 1131

Stanisław PACIOREK (1889-1952)

Nr katalogowy: 1131

Widok na Wawel, 1945

olej, tektura; 35 x 42,5 cm;
sygn. l. d.: St. Paciorek 945;
estymacja: 3 600 - 4 800 zł
Cena oferowana 3 200 zł