Nr katalogowy: 1128

Stanisława CENTNERSZWEROWA (1889-1943)

Nr katalogowy: 1128

Pejzaż, 1927

olej, tektura; 33,5 x 44 cm;
sygn. p. d.: S.Cent / 1927. (słabo czytelna).
estymacja: 5 000 - 6 500 zł
Cena sprzedaży 6 000 zł