Nr katalogowy: 1122

Lucian [Lucien] K. PRZEPIÓRSKI (1830-1911)

Nr katalogowy: 1122

Zabawy dziecięce, 1891

olej, płótno; 85,5 x 57 cm;
sygn. l. d.: Lucien Przepiorski / Paris 1891
estymacja: 16 000 - 21 000 zł