Nr katalogowy: 1109

Henryk SAJDAK (1905-1995)

Nr katalogowy: 1109

Chata góralska zimą

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 39 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: H.Sajdak.
estymacja: 1 400 - 1 800 zł