Nr katalogowy: 1103

Marian TRZEBIŃSKI (1871-1942)

Nr katalogowy: 1103

Motyw z Lewoczy, 1927

ołówek, kredka, akwarela, karton naklejony na tekturę; 22,5 x 18 cm;
sygn., dat. i opisany śr. d.: Lewocza 1927 M. Trzebiński.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł