Nr katalogowy: 168

Malarz nieokreślony, XVIII w.

Nr katalogowy: 168

Samson i Dalila

olej, płótno dublowane; 109,5 x 95 cm;
na odwrocie, na krośnie papierowa nalepka z drukowanym napisem
estymacja: 70 000 - 90 000 zł