Nr katalogowy: 166

Adam PYNACKER (ok. 1622-1673)

Nr katalogowy: 166

Pejzaż ze sztafażem

olej, płótno naklejone na deskę; 35,5 x 48,5 cm;
sygn. l.d.: AP.
estymacja: 66 000 - 88 000 zł