Nr katalogowy: 163

Malarz nieokreślony, włoski, szkoła bolońska, XVII w.

Nr katalogowy: 163

Judyta z głową Holofernesa

olej, płótno dublowane; 130 x 108 cm.
estymacja: 70 000 - 90 000 zł