Nr katalogowy: 159

Wilhelm KOTARBIŃSKI (1849-1921)

Nr katalogowy: 159

Przed włoską tawerną, 1880?

olej, płótno; 21 x 28,5 cm;
sygn. p. d.: Kotarbiński 80 (?);
estymacja: 35 000 - 45 000 zł