Nr katalogowy: 156

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

Nr katalogowy: 156

Napad wilków, 1933

olej, płótno; 69 x 99 cm;
sygn. i dat. l. d.: Wojciech Kossak / 1933;
estymacja: 55 000 - 75 000 zł