Nr katalogowy: 154

Stanisław STUDENCKI (1900-1944)

Nr katalogowy: 154

Na saniach, 1930

olej, płótno; 60 x 120 cm;
sygn. i dat. p. d.: St. Studencki 1930; (obraz przed konserwacją).
estymacja: 11 000 - 14 000 zł