Nr katalogowy: 148

Stanisław BORYSOWSKI (1906-1988)

Nr katalogowy: 148

Pejzaż

olej, płótno naklejone na sklejkę; 59 x 70 cm;
sygn. p. d. wraz z dedykacją autorską
estymacja: 7 500 - 9 500 zł