Nr katalogowy: 129

Karol HILLER (1891-1939)

Nr katalogowy: 129

Kwiaty w wazonie, 1938

olej na podrysowaniu ołówkiem, płótno naklejone na sklejkę;
42 x 51,5 cm; sygn. i dat. p. d.: KHiller 1938;
estymacja: 7 500 - 9 500 zł