Nr katalogowy: 125

Rafał MALCZEWSKI (1892-1965)

Nr katalogowy: 125

Motyw z Rab, przed 1939

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;
34 x 48,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i opisana l. d.: Rafał Malczewski Rab.
estymacja: 7 500 - 9 500 zł