Nr katalogowy: 1802

Nr katalogowy: 1802

Taca prostokątna, intarsjowana

drewno (czeczota brzozowa, palisander, oliwka etc.); srebro; sukno;
wys. 6 cm, dł. 76 cm, szer. 50 cm.
Anglia? 4 ćw. XIX w.
estymacja: 3 000 - 3 800 zł