Nr katalogowy: 837

Nr katalogowy: 837

Para kandelabrów 3-świecowych, eklektycznych

brąz złocony; wys. 49 cm, podstawy 19,5 x 14,2 cm.
Europa Zachodnia, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 5 800 - 7 800 zł