Nr katalogowy: 1713

Dionisio Garcia

Nr katalogowy: 1713

Para walczących kogutów - dekoracja stołu

srebro próby 915 częściowo złocone; waga 689 g (jeden kogut dociążony);
Madryt, lata 30.-40. XX w. (po 1934)
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
Cena oferowana 3 000 zł